PAC-MAN™ and the Ghostly Adventures 2 w planach firmy Cenega

Cenega informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra PAC-MAN and the Ghostly Adventures 2. Gra będzie przeznaczona na konsole PlayStation®3 i Xbox 360 i dostępna w angielskiej wersji językowej.

Ekipa powraca! Wykorzystując kolorowe postacie i świat znany z serialu animowanego PAC-MAN™ i Upiorne Przygody, gra PAC-MAN™ i Upiorne Przygody 2 opowiada całkiem nową historię Spirala i Cylindrii, którzy próbują ocalić Pac Świat przed straszną armią Lorda Betrayusa.

 

  • Graj jako Cylindria lub Spiral: Teraz możesz pokierować działaniami Cyli i Spirala i pomóc Pacowi powstrzymać Betrayusa. Poruszaj się razem z Cyli na jej latającej deskorolce, lub wsiądź do Cherry Copter Spirala.
  • Nowe, dalekie światy: Podróżuj w kosmos lub przenoś się w czasie do Prehistorycznego Świata. Walcz z armią Betrayusa zarówno w Pac Świecie, jak i Świecie Podziemnym.
  • Nowe postaci: Spotykaj nowych przyjaciół i przeciwników, znanych z 2 sezonów popularnego serialu animowanego.
  • Nowe i ulepszone bonusy: Ciesz się ulepszonymi bonusami z pierwszej gry, jak również zupełnie nowym bonusem, dzięki któremu PAC jest lepszy niż kiedykolwiek dotąd.

 

Pac-Man

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.