Nowe demo Resident Evil 6 już 18 września.

Capcom ogłosił iż od 18 września posiadacze Xbox 360 oraz PlayStation 3 będą mogli ściągnąć z Xbox LIVE i PlayStation Store demo Resident Evil 6. Jest to zupełnie inne demo niż to, które dostępne było wcześniej dla posiadaczy Dragon’s Dogma na Xbox 360. Gracze będą mogli spróbować swoich sił we fragmentach trzech kampanii Resident Evil 6 zarówno samotnie jak i w trybie kooperacji ze znajomymi przez Internet. Dzięki temu przekonają się osobiście dlaczego Resident Evil 6 jest jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów tego roku.

Demo pozwoli zagrać jako Leon S. Kennedy albo Helena Harper i przemierzać mroczne korytarze oraz oświetlone blaskiem księżyca dziedzińce Ivy University, pełne rządnych krwi ofiar najnowszego ataku bioterrorystycznego. W misji Jake’a gracze będą mogli obserwować rozjaśnione neonami ulice Lanshiang, gdzie wraz z Sherry Berkin zwalczać będą J’avo, w tym też ich najbardziej zmutowane odmiany. Możliwe też będzie wypróbowanie jak działają zabójcze ciosy w walce wręcz Jake’a i pałka z paralizatorem Sherry. Chris Redfield i Piers Nivans udają się natomiast wraz z innymi członkami BSAA do nękanej wojną Edonii. Wspólne siły J’avo są już dużym wyzwaniem dla naszych bohaterów, a wszystko jeszcze bardziej się komplikuje gdy ogromny, trzypiętrowy Ogroman dołącza do starcia. Wybór Piersa pozwoli podejść do tego wyzwania z trochę innej strony, ponieważ dysponuje on odmiennymi zdolnościami i uzbrojeniem od Chris – w tym karabin snajperski i lornetka termowizyjna.

Dodatkowo, demo zarezerwowane dla posiadaczy gry Dragon’s Dogma na Xboxa zostanie udostępnione również graczom na PlayStation 3. Będzie ono dostępne do pobrania w ramach PlayStation Store poprzez specjalny kod.

Resident Evil 6 ukaże się na Xbox 360 oraz PlayStation 3 w całej Europie i Ameryce Północnej już 2 października 2012r.

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.