Natec Genesis prezentuje nowy kontroler.

Natec Genesis, producent akcesoriów gamingowych wprowadził na polski rynek nowy model kontrolera do gier. Gamepad Genesis P55 to propozycja dla  miłośników gier, którzy za niewielkie pieniądze mogą cieszyć się dobrze przemyślanym rozwiązaniem w estetycznym, nowoczesnym wydaniu.

Nowy kontroler zaopatrzono w 2 silniki, odpowiedzialne ze efekt wibracji (Vibration Feedback), które gwarantują realistyczne doznania w trakcie gry. Ośmiokierunkowy, cyfrowy d-pad  oraz 2 spusty analogowe z funkcją przycisków, umożliwiają wysoką precyzję sterowania. Użytkownik ma do dyspozycji tryb pracy analogowy lub cyfrowy oraz przydatną funkcję makro.

Genesis P55 łączy w sobie funkcjonalność i ergonomię. Urządzenie posiada gumowane wykończenia zapewniające pewny chwyt. Kształt gamepada oraz przemyślane rozmieszczenie i oznaczenie przycisków gwarantują komfort gry podczas wykonywanej misji.

Gamingowy design, dobrej jakości materiały oraz funkcjonalność, to cechy które z pewnością docenią fani gier, którzy nie dysponują budżetem kilkuset złotych na nowego gamepada.

Cechy urządzenia:

– Gumowane wykończenie
– Funkcja Vibration Feedback
– Kompatybilny z PC
– 2 gałki analogowe z funkcja przycisku
– 8-kierunkowy d-pad
– „Gaming” design
– Funkcja makro
– Tryb pracy: analogowy/cyfrowy

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.