Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3: Full Burst PC – premiera za tydzień!

Cenega informuje, że gra Naruto Shippuden ULTIMATE NINJA STORM 3: FULL BURST, trafi do sklepów już za tydzień – 25 października 2013 r.

Tytuł ten zostanie wydany na komputery PC z możliwością wyboru angielskiej i oryginalnej, japońskiej, wersji językowej.

Z przyjemnością informujemy, że cały nakład premierowy w Polsce będzie zawierać 5 wysokiej jakości kart z grafikami najbardziej zapadających w pamięć wydarzeń z gry wybranych przez fanów.

Tworzone na bazie rozgrywki i świata znanego z NARUTO Shippuden ULTIMATE Ninja Storm 3, Full Burst będzie zawierać wszystkie dotychczasowe postacie, wybór 38 strojów z dodatków do poprzedniej gry a także wprowadzi postać Kabuto w trybie SAGE w nowym rozdziale gry! W dniu premiery na PC, wersja Xbox ® 360 oraz PlayStation ® 3 Full Burst pojawi się jako zawartość do pobrania dla posiadaczy konsolowych wersji NARUTO Shippuden ULTIMATE Ninja Storm 3.

Naruto Shippuden ULTIMATE Ninja Storm 3: FULL BURST będzie zawierać postaci znane z Czwartej Wielkiej Wojny Ninja, Invasion of Pain, Five Kage Summit i wiele więcej! Po raz pierwszy w historii gier z tej serii gracze doświadczą walki pomiędzy Kabuto i zjednoczonymi braćmi Uchiha, w trybie Sage. Poza starciami jeden na jednego, gracze będą mogli również stoczyć porywające walki przeciwko epickim wrogom, takim jak np. ogoniaste bestie. W sumie czeka na graczy aż 100 misji. Nie zabraknie też dynamicznych przerywników filmowych, dzięki którym będzie można jeszcze intensywniej zagłębić się w animowany Świat Ninja!

Grę można zamówić na muve.pl i cdaction.pl.

 NARUTO FULL BURST

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.