Lightning Returns: Final Fantasy XIII w planie wydawniczym firmy Cenega

Cenega informuje, że gra LIGHTNING RETURNS™: FINAL FANTASY® XIII pojawiła się w jej planie wydawniczym na mocy umowy licencyjnej z wydawcą gry, firmą Square Enix Ltd. Tytuł pojawi się w sprzedaży 14 lutego 2014 roku na PlayStation®3 oraz Xbox®360.

LIGHTNING RETURNS™: FINAL FANTASY® XIII to nowa przygoda FINAL FANTASY, w której gracze będą mogli wcielić się w słynną bohaterkę o imieniu Lightining, która musi ocalić świat przed zagładą. Masz tylko 13 dni, aby ocalić Navus Partus, czy podołasz temu zadaniu?

Cechy gry:

BŁYSKAWICA POD KONTROLĄ

Lightning jako grywalna postać z niezwykle rozwiniętym wachlarzem technik bitewnych i odkrywania otoczenia. Dostosuj Lightning do swoich potrzeb dzięki ogromnej liczbie różnych strojów i broni, co nie tylko wpłynie na jej wygląd, ale i zdolności.

WALKA NASTAWIONA NA AKCJĘ

Nowy system walki przekazuje graczom bezpośrednią kontrolę nad akcją w sposób niespotykany do tej pory w żadnej części FINAL FANTASY, nie rezygnując jednocześnie z kanonicznych elementów serii.

DYNAMICZNY, PIĘKNY ŚWIAT

Oszałamiająca, artystyczna wizja świata na pograniczu zagłady, pełnego różnorodności i wyborów. Żywe, okazałe krajobrazy, ze wschodami i zachodami słońca, dostarczą niezwykłych przeżyć każdemu graczowi.

DOBRZE WYKORZYSTAJ CZAS

Świat na drodze do całkowitej zagłady stanowi nie lada wyzwanie. Niektóre obszary, misje i postacie będą dostępne tylko o wybranej porze, czy okresie.

Lightning Returns

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.