INJUSTICE: GODS AMONG US – w planie wydawniczym CENEGA

Cenega informuje, że do planu wydawniczego trafia oczekiwana przez graczy, nowa bijatyka Injustice: Gods Among Us. Tytuł ten dostępny będzie na konsolę Playstation 3 oraz Xbox 360. Premiera gry zaplanowana jest równocześnie z europejską i odbędzie się w kwietniu tego roku.

Co by się stało gdyby najwięksi bohaterowie stali się naszymi największymi wrogami? Injustice: Gods Among Us jest odważną interpretacją gatunku gier walki autorstwa NetherRealm Studios, twórców niepowtarzalnej Mortal Kombat. W grze wystąpią największe sławy DC Comics, takie jak Batman, Flash, Harley Quinn, Solomon Grundy, Superman oraz Wonder Woman. Najnowszy tytuł od wielokrotnie nagradzanego studia przedstawia wciągająca, unikatową historię – bohaterowie i złoczyńcy podejmują epicką walkę na olbrzymią skalę w świecie gdzie granice dobra i zła zostały zatarte.

 CECHY GRY:

·         Niszczycielski wojownik dla którego otoczenie staje się bronią – Doświadcz epickich bitew na olbrzymią skalę. Gracze kontrolują najpotężniejsze istoty we wszechświecie w całkowicie interaktywnym otoczeniu. Niszcz elementy świata i wykorzystuj super moce, aby zmienić pojazdy, budynki i wiele innych rzeczy w potężny oręż.

 

·         Nieograniczone pole bitwy – Walcz na wielopoziomowych arenach, przerzucaj przeciwników przez ściany bądź miotaj nimi w przepaść. Wejdź w nowy wymiar interaktywnych bijatyk.

 

·         Bogata plejada gwiazd DC Comics  – Stawaj do epickich pojedynków z licznymi bohaterami i złoczyńcami świata DC Comics, w tym Batmana, Cyborga, Flasha, Harley Quinn, Nightwinga, Solomona Grundy, Supermana i Wonder Woman.

 

·         Opanuj Boskie Moce –  Uwolnij unikatowe zdolności każdej z postaci wykorzystując indywidualne zestawy ruchów i możliwości interakcji z otoczeniem.

 

·         Oryginalna Saga DC Comics w klasycznym otoczeniu – Doświadcz autentycznej historii DC Comics powstałej dzięki współpracy NetherRealm Studios, DC Entertainment oraz pisarzy Justin’a Gray i Jimmy’ego Palmiotti. Gracze będą mogli zwiedzić i walczyć w wielu rozpoznawalnych lokacjach żywcem wyjętych ze świata DC Comics.

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.