Gry firmy Capcom w ofercie cyfrowej dystrybucji Muve Digital

muve digital poszerzyła dzisiaj swoją ofertę o gry wydawane przez firmę Capcom. Już teraz wszyscy polscy gracze mogą nabyć szereg największych światowych przebojów w atrakcyjnej cenie.

Capcom to jeden z najstarszych i najbardziej znanych producentów i wydawców gier na świecie. Istniejąca blisko 30 lat, firma odpowiada za tak znakomite serie, jak Resident Evil, Street Fighter oraz Devil May Cry, które na trwałe zapisały się w historii branży gier. Ostatnimi czasy Capcom intensywnie pracuje nad rozwijaniem nowych marek, czego efektem były na przykład Asura’s Wrath, Dragon’s Dogma, czy Dead Rising, które przyciągnęły uwagę zarówno krytyków i odbiorców.

Już w ten weekend za pośrednictwem platform muve digital, można nabyć gry: Street Fighter X Tekken za 49.99 zł (cena standardowa 54.99 zł), Super Street Fighter IV: Arcade Edition za 49.99 zł (cena standardowa 54.99 zł), Flock za 8.99 zł (cena standardowa 9.99 zł), Age of Booty za 14.99 zł (cena standardowa 17.99 zł) oraz Dark Void Zero za 12.99 zł (cena standardowa 14.99 zł). W przyszłości katalog będzie konsekwentnie rozbudowywany, tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy.

Podpisane umowy z Capcomem to kolejny krok na naszej drodze do stworzenie najatrakcyjniejszego katalogu gier w cyfrowej dystrybucji na terenie Polski. Jesteśmy przekonani że wielu graczy jest ogromnymi fanami tytułów od tego wydawcy, dlatego cieszymy się z możliwości dostarczania ich w naprawdę atrakcyjnych cenach. Dzisiaj do naszego sklepu trafiło kilka pierwszych gier, ale już negocjujemy kolejne, więc niedługo na pewno będziemy mieli kolejne dobre wiadomości w tej sprawie.” – powiedział Adam Wróblewski, Online Store Manager muve.pl.

Katalog dostępnych w muve digital tytułów cały czas się powiększa, czyniąc go najbogatszym na polskim rynku.  Capcom dołącza do bogatej listy wydawców, na której już znajdują się takie firmy jak 2K, Ubisoft, SquareEnix, Rockstar czy Warner Bros, dzięki czemu sklep jest doskonałym wyborem dla graczy poszukujących cyfrowej rozrywki na najwyższym poziomie, w przystępnej cenie.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.