Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes premiera.

Wydawnictwo Techland informuje, że na rynku pojawia się kontynuacja znakomicie przyjętej przez fanów gry Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes. Produkt, jako reprezentant klasycznej strategii fantasy, jest dostępny w polskiej wersji językowej w cenie 69,90 zł na platformę PC.

Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes w dniu dzisiejszym debiutuje na polskim rynku i jest dostępna w sklepach w całej Polsce. Produkt należy do gatunku strategicznych gier turowych, utrzymanych w klimacie mrocznego fantasy.

Legendarny Heroes to według mediów na całym świecie udany powrót do podstaw klasyki gier strategicznych. To rozbudowane możliwości rozgrywki, zaawansowane AI oraz taktyczne potyczki. Legendarny Heroes otrzymuje bardzo wysokie oceny – Metascore: 80http://www.metacritic.com/game/pc/fallen-enchantress-legendary-heroes). Skierowana jest do fanów turowych gier fantasy.

Najnowsza odsłona wprowadza dużo zmian. Odświeżona została oprawa graficzna, dokonano usprawnień w systemie werbowania oraz rozwijania Czempionów, dodano wiele nowych zaklęć i umiejętności. Kolejnym bardzo pomocnym usprawnieniem są oddzielne drzewka cech dla Czempionów, dzięki czemu gracz samodzielnie planuje ich rozwój. Można również werbować herosów z innych, niż ludzka, ras.

Gra jest dziełem firmy Stardock, a konkretnie zespołu ludzi, który we wcześniejszych etapach swojej kariery odpowiadał za niektóre z produkcji z legendarnej serii gier strategicznych –Civilization.

 Elemental: Fallen Enchantress – Legendary Heroes

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.