Edycja Kolekcjonerska gry Dark Souls II

Cenega informuje, że w planie wydawniczym firmy pojawiła się gra DARK SOULS II w Edycji Kolekcjonerskiej. To limitowane, wyjątkowe wydanie zawiera przedmioty, które z pewnością zadowolą fanów DARK SOULS – gry, która jest chwalona przez krytyków i fanów za zapewnienie najbardziej wymagających wyzwań w historii gier wideo. Premiera gry na konsolach PlayStation®3 oraz Xbox 360® nastąpi 14 marca 2014 r. (wersja językowa edycji konsolowych zostanie wkrótce ujawniona). Gra DARK SOULS II na PC pojawi się w Europie niedługo po premierze konsolowej i będzie dostępna w naszym kraju w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru.

Edycja Kolekcjonerska DARK SOULS II zawierać będzie:

  • Najwyższej jakości figurkę rycerza (wysokości 30 cm, waga 450 gr);
  • Ekskluzywny artbook w twardej oprawie wypełniony nigdy wcześniej nie prezentowanymi grafikami stworzonymi przez utalentowanych artystów ze studia FROM SOFTWARE;
  • Dużych rozmiarów kolorową mapę świata DARK SOULS II, która dostępna będzie tylko w edycji kolekcjonerskiej;
  • Metalowe pudełko na grę z edycji Black Armour;
  • Oficjalną ścieżkę dźwiękową z gry, stworzoną przez słynnego japońskiego kompozytora Motoi Sakuraba.

 

Poinformowano również, że w Polsce pojawi się limitowany nakład edycji Black Armour, który będzie dostępny jedynie przy przedpremierowym zamawianiu gry DARK SOULS II. W skład edycji Black Armour wchodzi metalowe pudełko z oficjalnym soundtrackiem z gry, do którego po premierze będzie można dodać płytę z grą.

„DARK SOULS II zaoferuje zarówno najbardziej zagorzałym fanom jak i nowym graczom jeszcze mocniejsze doznania dzięki nowym, ekscytującym wyzwaniom w grze” powiedział Olivier Comte, Senior Vice-President w NAMCO BANDAI Games Europe. „Współpracując blisko ze studiem  FROM SOFTWARE, jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia edycji kolekcjonerskiej i edycji specjalnej Black Armour, z niezwykle atrakcyjną zawartością dodatkową, które pozwoli w pełni zanurzyć się w świecie DARK SOULS II.”

Premiera DARK SOULS II w Europie nastąpi 14 marca 2014 r. na PlayStation 3 Xbox 360, natomiast wersja PC pojawi się wkrótce po premierze konsolowej w 2014 roku.

Dark Soul II

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.