Dragon Ball Z: Battle of Z dostępne na PlayStation 3, Xbox 360 oraz PlayStation Vita!

Cenega informuje, że równocześnie z europejską premierą –  do sprzedaży trafiła gra Dragon Ball Z: Battle of Z. Tytuł jest dostępny na konsole PlayStation®3, PlayStation®Vita oraz Xbox®360.

Od początku Dragon Ball Z był sceną niesamowitych walk między Goku, jego przyjaciółmi i ich wrogami. Tym razem wracają z jeszcze większym hukiem. Po niesamowitych grach, takich jak serie Budokai, Tenkaichi oraz Raging Blast, Dragon Ball Z powraca z całkowicie nową produkcją, w której współpraca będzie najlepszym rozwiązaniem do pokonania straszliwych przeciwników. Im więcej wrogów stanie na twojej drodze, tym więcej sprzymierzeńców będziesz musiał zgromadzić. A wszystko to, by otrzymać jeszcze więcej frajdy ze wszystkich dostępnych trybów gry! Po raz pierwszy w historii serii gracze mają szansę wcielić się w Goku w formie boga Super Saiyan, Beerusa czy Whisa. W sumie grywalnych jest ponad 70 postaci (włączając transformacje i dodatki typu DLC) różniących się pod względem stylu walki. Na graczy czekają ponadto epickie walki z gigantycznymi bossami, możliwość modyfikacji ulubionych bohaterów, różne tryby rozgrywki i wiele więcej!

Cechy gry:

 

·         Wypróbuj nowe moce Goku przeciw najtrudniejszym wrogom.

·         Odkryj wielkie otwarte tereny i uwolnij moc ki.

·         Rewolucyjny dla gry Dragon Ball tryb walki wręcz.

·         Zbierz drużynę online z 3 przyjaciółmi w trybie współpracy.

·         Walcz z 8 innymi graczami online!

 

Tytuł dostępny jest w angielskiej wersji językowej z możliwością włączenia japońskich głosów. Wersja na PS Vita dostępna jest jedynie w angielskiej wersji językowej.

Zobacz premierowy zwiastun gry na http://youtu.be/YMt4L1rfT_g

DBZ_BOZ_Collectors_Edition_Global_Image_PL

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.