DOBRA GRA – NOWE TYTUŁY W SERII

„Dobra Gra” – rewolucyjna seria wydawnicza Techlandu wzbogaca się o kolejne nowości. Gracze mają niebywałą okazję, aby nabyć bardzo dobre gry w niesamowicie niskiej cenie – 19,90 zł za każdy tytuł z serii. Są to „Giana Sisters”, “Coloropus” oraz “Air Conflicts: Secret Wars”. Produkty będą dostępne na półkach sklepowych w całej Polsce już 20 marca.

„Dobra Gra” to rewolucyjna seria wydawnicza, która właśnie wprowadza trzy kolejne nowości. Już 20 marca gracze będą mieli okazję poznać bajkowy świat „Coloropus”, przebojową bohaterkę „Giana Sisters”, a także zagłębić się w dynamiczną strzelaninę lotniczą osadzoną w realiach I iII wojny światowej – „AirConflicts: Secret Wars”.

Giana Sisters

Gra jest duchowym spadkobiercą legendarnej platformówki – The Great Giana Sisters. Wcielamy się w niej w postać tytułowej Giany, dziewczynki zagubionej w krainie snów.Rozgrywka toczy się w świecie o dwóch przeciwstawnych naturach i oparta jest na umiejętnym przechodzeniu z jego pozytywnej wersji do mrocznej. Tak samo zmienia się charakter naszej bohaterki. Zmiany wyglądu otoczenia oraz samej Giany mają istotny wpływ na przebieg gry.

Coloropus

Gracz wciela się w ośmiornicę, która pewnego dnia straciła swoją miłość. Jego zadaniem jest pomóc w odzyskaniu szczęścia, ale po drodze czeka na niego wiele niebezpieczeństw i łamigłówek do rozwiązania. Akcja toczy się w ponad 40 podwodnych lokalizacjach.Gra za pomocą zabawy, doskonale rozwija zdolność logicznego myślenia, a animowane dialogi nie wymagają umiejętności czytania, dlatego „Coloropus” jest idealny nawet dla najmłodszych graczy.

AirConflicts: Secret Wars

AirConflicts to zręcznościowa symulacja działań lotniczych z czasów I i II wojny światowej. Gra wyróżnia się niezwykle efektownym silnikiem zniszczeń, jak również wspaniałym środowiskiem. Unikalny silnik tworzy bardzo szczegółowe, realistyczne tereny. Ogromną zaletą gry jest możliwość toczenia walk w 49 misjach bojowych z wykorzystaniem wiernie odwzorowanych samolotów z czasów największego konfliktu zbrojnego ludzkości. Podczas walk gracz może zobaczyć jednocześnie dziesiątki samolotów biorących udział w bitwach powietrznych.Dodatkową atrakcją jest możliwość niszczenia oddziałów lądowych oraz okrętów przeciwnika. „Air Conflicts” Secret Wars”posiada też tryb multiplayer dla 8 graczy.

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.