22 czerwca 2012 premiera gry LEGO BATMAN 2: DC SUPER HEROES!

Gra po polsku na PC, Xbox 360, Playstation 3 oraz Playstation Vita!

 Informujemy, że już za kilka dni będzie miała swoją premierę gra Lego Batman 2: DC Super Heroes. Tytuł ten ukaże się na konsole Xbox 360, Playstation 3, Playstation Vita oraz na komputery w podwójnej wersji językowej do wyboru – polskiej i angielskiej!

Batman i Robin powracają w oczekiwanym przez fanów sequelu Lego Batman 2: DC Super Heroes, którego poprzednia część sprzedała się w liczbie podan 11 milionów egzemplarzy. Tym razem bohaterowie łączą swe siły z innymi znanymi postaciami świata DC takimi jak Superman, Wonder Woman, Green Lantern i stają naprzeciw Lexa Luthora oraz Jockera i ich planow zniszczenia miasta Gotham. Zupełnie nowa fabuła połączona z akcją i humorem rodem z gier LEGO sprawią, że tytuł ten spodoba się wszystkim fanom Batmana, niezależnie od swojego wieku.

Cechy gry:

·         Podwójna wersja językowa na PC, Xbox 360, Playstation 3 oraz Playstation Vita – polska i angielska do wyboru!

·         Eksploruj miasto Gotham, poruszając się po nim Batmobilem, Batwingiem lub na wiele innych sposobów

·         Używaj wielu nowych umiejętności jak latanie, podczerwień oraz super oddech

·         Po raz pierwszy w całej serii LEGO pojawiają się mówiące postacie! Dzięki temu charakteru nabierze zarówno rozgrywka jak i zupełnie nowa fabuła

·         Opanuj umiejętności w posługiwaniu się gadżetami takimi jak Electricity Suit lub Power Suit Batmana czy też Hazard Cannon Robina

·         Graj razem z przyjaciółmi dzięki trybowi kooperacji zawierającemu split-screen oraz możliwość dołączenia się do gry w dowolnym momencie.

 

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.