Wielka demolka z XFX – konkurs z Radeonem HD 7970.

Znudziła Ci się Twoja stara karta graficzna? Lubisz podchodzić kreatywnie do kwestii niszczenia niektórych rzeczy? Jeżeli masz kartę od konkurencji AMD to dzięki nowemu konkursowi firmy XFX masz okazję się wykazać i zamienić swoją obecną kartę  na nowiutkiego Radeona z serii HD7000.

Wszystko co musisz zrobić, aby wygrać XFX Radeona HD 7970 XT2 GHz to powiedzieć, w jaki sposób chcesz zniszczyć kartę konkurencji AMD. Najlepszy pomysł zostanie wyróżniony akceleratorem XFX z serii R7970 i grą Sleeping Dogs. Uważaj jednak – jeśli to właśnie Ty zostaniesz zwycięzcą, będziesz musiał nagrać na video jak niszczysz swoją starą kartę .

Niewykonanie tego warunku będzie skutkować dyskwalifikacją uczestnika. Firma XFX przewidziała także 12 innych nagród – kartę XFX Radeon HD 7850 i grę Sleeping Dogs za miejsce drugie, kartę XFX Radeon HD 7850 za miejsce trzecie i 10 egzemplarzy gry Sleeping Dogs za kolejne miejsca.

Wszyscy zainteresowani mają czas do 31 października 2012. Wymagane jest „polubienie” fanpage’u firmy XFX Europe na Facebooku, napisanie na nim swojej propozycji oraz podzielenie się nią na swojej tablicy.

Więcej informacji na stronie konkursowej: http://xfxforce.com/pl/Features/Win7970.aspx

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.