Zdalnie sterowana wywrotka od uGo

Kto spośród małych chłopców (a i pewnie wielu większych) nie chciałby zasiąść za sterami masywnej, głośnej i pełnej surowej mocy maszyny, takiej jak choćby budowlana wywrotka? uGo właśnie daje nam tę możliwość… chociaż w nieco bardziej kompaktowej formie.

Słabość do wielkich maszyn konstrukcyjnych pojawia się dość wcześnie, a często nigdy się nie kończy. Dla miłośników zdalnie sterowanych pojazdów, niespełnionych kierowców potężnych pojazdów oraz oczywiście dla ich pociech uGo wprowadziło nowy produkt – wywrotkę.

Zasięg działania urządzenia jest dość duży, wynosi bowiem 50 metrów i pozwala na dość swobodną zabawę. uGo wywrotka posiada pojemną baterię (400 mAh), dzięki której zabawa pojazdem może trwać do 15 minut. Chociaż wzorowany jest na wielkich, ciężkich wywrotkach pracujących np. w kopalniach odkrywkowych, to nowy model marki uGo porusza się dość żwawo, osiągając prędkość 10 km/h. Podobnie jak dwanaście razy większy pierwowzór posiada ruchomą platformę transportową.

Do sterowania, producent przeznaczył kontroler bezprzewodowy, zasilany bateriami AA. Przypomina on gamepada i funkcjonuje bardzo podobnie, z tym, że zamiast D-pad znajduje się tu kolejny mini joystick.

Cenę produktu ustalono na kwotę 169 zł.

wywrotka

wywrotka
kontroler do wywrotki

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.