Tworzenie własnej strony WWW w 5 minut!

W obecnych czasach każdy może mieć swoją stronę WWW bez większego wysiłku. Wystarczy troszkę znać się na tworzeniu stron lub skorzystać z gotowych kreatorów. W dzisiejszym poradniku pokażę Wam jak w prosty i szybki sposób założyć elegancką stronę WWW.

www.wix.com - na tej stronie możemy łatwo założyć własną stronę WWW

Skorzystamy z bezpłatnego kreatora witryn internetowych www.wix.com. Strona jest w języku polskim, co z pewnością ułatwi nam tworzenie naszej nowej strony. Zaczynamy od rejestracji  – podajemy swój adres email oraz hasło. Po rejestracji przechodzimy do wybrania szablonu, który będzie odpowiadał tematyce naszej strony. Jest ich tam na prawdę mnóstwo, więc jest z czego wybierać. Pamiętajcie też, że po wybraniu możemy go dowolnie edytować, także jeśli chcemy możemy go całkiem odmienić po swojemu.

Gy już wybierzemy interesujący nas szablon, wybieramy Edytuj, a następnie wypełniamy kilka pozycji dotyczących naszej nowej strony. Po wypełnieniu tych danych, możemy zabrać się do pełnej edycji szablonu, poprzez wejście w Przejdź do Edytora.

Cały edytor nie jest nie wiadomo jak trudny w obsłudze. Wszystko jest podpisane, więc nie powinniśmy mieć problemów. Możemy dodawać własne teksty, zdjęcia, multimedia, a nawet i całe części stron. Bez problemu zmienimy również kolor tła, menu, opisy czy inne teksty. Wystarczy na chwilę przysiąść i pobawić się.

Po wprowadzeniu wszelkich zmian, możemy zobaczyć podgląd strony, zapisać lub opublikować nasze dzieło wybierając opcję z menu na górze strony Podgląd, Zapisz lub Publikuj.

Jak okazuje się stworzenie strony nie wymaga wielkich umiejętności. Stworzone strony w darmowym kreatorze www.wix.com są bardzo przejrzyste i naprawdę dobrze się prezentują. Nie ma na nich dużo reklam. Zawsze jednak możemy wykupić konto premium i dołączyć swoją własną domenę i pozbyć się nie potrzebnych reklam.

Jeżeli mielibyście jakieś problemy czy pytania prosimy o kontakt. Zawsze z miłą chęcią pomożemy!

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.