TRANSCEND HUB2C- kompaktowy hub na USB-C

Firma TRANSCEND prezentuje nowy hub USB-C. Urządzenie o nazwie HUB2C zamienia jeden port USB typu C w cztery porty typu A, dzięki czemu rozszerza możliwości komputera i pozwala na obsługę większej liczby peryferiów jednocześnie.

TRANSCEND HUB2C przekształca pojedynczy port USB typu C w cztery porty typu A. Jest więc praktycznym rozwiązaniem dla osób, które chcą podłączyć do swojego urządzenia więcej sprzętu niż pozwala na to liczba dostępnych wejść.

Hub można podłączyć do komputerów, laptopów oraz smartfonów i tabletów wyposażonych w port USB typu C oraz Thunderbolt 3, np. do iPada Pro 2018. Do działania nie są mu potrzebne żadne sterowniki. Urządzenie wraz z podpiętymi peryferiami jest gotowe do pracy od razu po podłączeniu.

Akcesorium umożliwia przyłączenie do komputera np. przenośnej pamięci, klawiatury, myszy lub słuchawek.

Dzięki wymiarom zbliżonym do karty kredytowej, grubości zaledwie 1 cm i wadze 29 gramów, TRANSCEND HUB2C można mieć zawsze przy sobie, a jego przenoszenie nie będzie stanowić problemu. Kabel jest przymocowany do urządzenia na stałe, co zwiększa wygodę użytkowania i eliminuje ryzyko zgubienia. Dodatkową zaletą jest wytrzymałość – temperatury, w których może pracować hub wynoszą od 0⁰C do 70⁰C.

Gwarancja

Producent zapewnia dwa lata gwarancji na urządzenie.

Specyfikacja

TRANSCEND HUB2C
Wymiary 73,8 mm x 37,2 mm x 10,4 mm
Waga 29 g
Temperatura pracy 0°C – 70°C
Interfejs USB 3.1 typu C
Porty wyjścia 4 x USB 3.1 typu A
Napięcie robocze 5 V
Certyfikaty CE, FCC, BSMI
Gwarancja 2 lata
Transcend HUB2C

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.