Razer Junglecat -trzymaj palce z dala od ekranu i skup się na rozgrywce

Nowy kontroler do gier mobilnych Razer oferuje
precyzyjne konsolowe sterowanie na smartfonach z Androidem

Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, zaprezentowała dzisiaj Razer Junglecat, dwustronny kontroler do gier mobilnych, z możliwością konfiguracji przystosowanej zarówno pod granie mobilne, jak i stacjonarne.

Rywalizacyjne gry mobilne wymagają precyzyjnego dotykowego sterowania, co oznacza, że gracze swoimi dłońmi przysłaniają część ekranu, wykonując akcje i poruszając się w grze. W wielu meczach battle royale, strzelankach lub bijatykach wymagających precyzyjnego celowania i wyczucia czasu, gracze są zmuszeni do korzystania z niewygodnych technik, aby móc zobaczyć, co dzieje się podczas rozgrywki, jednocześnie próbując kontrolować swoją postać.

Mobilna precyzja

Nowy Razer Junglecat rozwiązuje ten problem, pozwalając graczom utrzymać czysty ekran oraz widzieć grę w 100%, jednocześnie dając możliwość reagowania na zagrożenie i wyprowadzania zwycięskich kombinacji. Po obu stronach znajdują się analogowe drążki i bumpery, po lewej stronie znajdziemy 4-kierunkowy d-pad, a dopełnieniem z prawej są 4 przyciski funkcyjne.

Razer Junglecat może być używany w dwóch różnych trybach: aby grać mobilnie, podłącz jeden lub oba kontrolery do dołączonej obudowy na smartfona* i graj w podróży. Ponadto kontrolery można podłączyć do specjalnego uchwytu, a następnie wykorzystać jako zewnętrzny kontroler z innymi smartfonami lub tabletami z Androidem. Można sparować go również ze zgodnymi komputerami z systemem Windows, aby grać na PC.

W obu trybach Razer Junglecat łączy się za pośrednictwem Bluetooth o niskim zużyciu energii, przy niskim opóźnieniu, które przekłada się na błyskawiczne odczytywanie naszych komend. A dzięki ponad 100 godzinom pracy na jednym ładowaniu przez USB-C, Junglecat zapewni mnóstwo zwycięskich chwil podczas długich sesji grania.

„Granie na urządzeniach mobilnych jest utrudnione, ponieważ gracze muszą kłaść palce na ekranie, aby kontrolować przebieg rozgrywki” – mówi Alvin Cheung, starszy wiceprezes działu biznesowego urządzeń peryferyjnych Razera. „Razer Junglecat znacząco poprawia wrażenia z grania na urządzeniach mobilnych dzięki dwóm bogatym w funkcje kontrolerom, zapewniając graczom niezakłócony niczym widok i łatwy dostęp do funkcji gry, bez przerywania jej”.

Dostosuj swoje wrażenia z gier mobilnych dzięki aplikacji Razer Gamepad

Aplikacja Razer Gamepad rozpoznaje wiele najpopularniejszych gier mobilnych, z których wszystkie można dostosować do osobistych preferencji. Aplikacja Gamepad zapewnia graczom dostęp do ogromnej biblioteki gier zgodnych z kontrolerem i pozwala dostosować ustawienia każdej gry, a także w razie potrzeby zmieniać obłożenie przycisków i klawiszy. Czułość analogowych gałek również można regulować, co pozwala na bardziej precyzyjne celowanie, gdy zajdzie taka potrzeba – kluczowe jest to choćby w grach FPS.

O RAZER JUNGLECAT

  • Połączenie Bluetooth Low Energy (BLE) (Android™ 7.0 Nougat lub wyższy, Windows® 8.1 lub wyższy)
  • 100+ godzin pracy baterii
  • Dwustronny kontroler
  • Ładowanie przez USB-C
  • Aplikacja Razer Gamepad (Android™ 8.0 Oreo lub wyższy)

* zawiera obudowy na smartfon:

USA – Razer Phone 2, Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S10+

Reszta świata – Razer Phone 2, Huawei P30 Pro, Samsung Galaxy S10+

CENA & DOSTĘPNOŚĆ

119.99 euro

Razer.com – 29 października 2019

Razer Junglecat
Razer Junglecat
Razer Junglecat
Można tak używać
Razer Junglecat
A można i tak używać

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.