Premiera hulajnóg elektrycznych Barbie BB-KS-5.5 i Hot Wheels HT-KS-5.5

Jakość, bezpieczeństwo i opracowany specjalnie dla najmłodszych design. Dystrybutor pojazdów elektrycznych Kawasaki wprowadza na rynek hulajnogi elektryczne dla dzieci – Hot Wheels i Barbie. To nie tylko wyjątkowe zabawki, ale też funkcjonalne urządzenia przeznaczone do osobistego transportu.

Obydwa modele mają silniki elektryczne o mocy 50W, które rozwijają rekomendowaną i dostosowaną dla dzieci prędkość do 6km/h. Maksymalny dystans jaki można przejechać na w pełni naładowanej baterii wynosi 6 km. To przemyślany zabieg, dzięki któremu zyskujemy pewność, że podczas użytkowania hulajnogi naszym pociechom nic się nie stanie. Zarówno hulajnogę Hot Wheels, jak i Barbie wyposażono w koła o średnicy 5,5″, ręczny hamulec i akumulator 12V/4.5Ah. Sprzęt zaprojektowano dla najmłodszych, których waga nie przekracza 50 kilogramów.

Co wyróżnia hulajnogi Hot Wheels i Barbie w porównaniu do innych urządzeń tego typu? Przede wszystkim jest to solidna i kompaktowa konstrukcja. Antypoślizgowa, szeroka podstawa zapewnia dziecku dobrą przyczepność. Dodatkowo urządzenie waży jedyne 7.2 kg kilograma. Dzięki temu łatwo je przenieść lub przygotować do transportu. Dedykowana wersja Barbie dla każdej dziewczynki i Hot Wheels dla każdego chłopca to idealny sposób na zapewnienie im wielu atrakcji tej wiosny.

Specyfikacja techniczna:

wielkość kół 5,5″
moc silnika 50W
prędkość max 6 km/h
zasięg 5-6 km
kąt wspinania 10º
obciążenie min 20 kg
obciążenie max 50 kg
akumulator 12V/4.5Ah
rodzaj akumulatora szczelny kwasowo-ołowiowy
czas ładowania ok. 6 godz.
zasilanie AC 100-240V, 50/60Hz
wymiary 76 x 48 x 88 cm
waga 7.2 kg
Hulajnoga-Barbie
Hulajnoga-hotwheels

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.