Nowy skaner dokumentowy Fujitsu SP-1425 upraszcza skanowanie w małych biurach

  • Automatyczny podajnik dokumentów oraz skaner płaski w jednym, uniwersalnym urządzeniu pozwalają skanować zarówno pakiety luźnych stron, jak i zszyte dokumenty.
  • Urządzenie dostępne w atrakcyjnej cenie usprawnia pracę przedsiębiorstw.
  • Oprogramowanie PaperStream Capture Lite zwiększa efektywność skanowania.

 

Firma PFU (EMEA) Limited, spółka zależna Fujitsu, rozszerzyła swoją serię skanerów SP o nowy model SP-1425. To urządzenie klasy podstawowej stworzono z myślą o użytkownikach biznesowych, którzy potrzebują niezawodnego i elastycznego rozwiązania do skanowania dokumentów, cechującego się znakomitą wydajnością w codziennej pracy.

Nowy model skanuje z szybkością 25 stron na minutę (format A4, w kolorze, w trybie dwustronnym, z rozdzielczością 200/300 dpi) i łączy wydajność zapewnianą przez automatyczny podajnik dokumentów z elastycznością skanera płaskiego. Za pomocą modelu SP-1425 można skanować zróżnicowane dokumenty, w tym materiały zszyte lub oprawione. Urządzenie cechuje się uproszczoną, łatwą obsługą. Skaner ma kompaktowe wymiary i jest niższy od typowego urządzenia wielofunkcyjnego, dzięki czemu może być łatwo dostępny na biurku pracownika. Urządzenie zaprojektowano jako skaner do wykonywania stałych zadań, takich jak prowadzenie księgowości czy obsługa korespondencji.

SP-1425 łączy w jednym urządzeniu wydajność zapewnianą przez automatyczny podajnik dokumentów z elastycznością skanera płaskiego.

Skaner SP-1425 jest wyposażony w sterownik PaperStream IP i oprogramowanie do poprawy jakości obrazu, a także pierwszą wersję rozwiązania PaperStream Capture Lite. Oprogramowanie to zwiększa wydajność skanowania. Ponadto udostępnia nowy, ergonomiczny interfejs użytkownika o rozszerzonej funkcjonalności, dostosowany do ekranów dotykowych. Dzięki temu zwiększa wydajność i ułatwia interakcję w całym procesie skanowania w przedsiębiorstwie. Oprogramowanie można uaktualnić do wersji PaperStream Capture.

Fujitsu SP-1425 umożliwia automatyzację procedur skanowania w firmie, a przy tym cechuje się większą elastycznością obsługi dokumentów niż urządzenia wielofunkcyjne. Dzięki temu generuje pliki o mniejszych rozmiarach, a zarazem lepszej jakości. Tym samym zeskanowane dokumenty znacznie lepiej nadają się do otwierania i przeglądania z poziomu urządzeń mobilnych niż duże, niewyraźne pliki wygenerowane przez urządzenia wielofunkcyjne. W pakiecie znajduje się również oprogramowanie ABBYY FineReader Sprint do tworzenia plików PDF z możliwością przeszukiwania oraz rozwiązanie Presto! PageManager 9.5 do sprawnego zarządzania plikami cyfrowymi.

Dzięki temu urządzeniu upraszczamy skanowanie w biurze” — powiedział Mike Nelson, wiceprezes PFU (EMEA) Limited, spółki zależnej Fujitsu. „To łatwe w obsłudze rozwiązanie klasy podstawowej spełni wymagania klientów, którzy chcą zacząć skanować profesjonalnie i nie rezygnować ze sprawdzonej, zapewnianej przez oprogramowanie PaperStream funkcjonalności skanerów Fujitsu najwyższej klasy”.

SP-1425 to jak dotąd najbardziej kompaktowy i ekonomiczny skaner Fujitsu, który łączy funkcje automatycznego podajnika dokumentów i skanera płaskiego” — powiedział Klaus Schulz, Senior Manager Product Marketing w PFU (EMEA) Limited. „Co ważne, urządzenie jest wyposażone w oprogramowanie PaperStream, które pozwala użytkownikom sprawnie skanować dokumenty w całym przedsiębiorstwie, niezależnie od używanego przez nich modelu profesjonalnego skanera Fujitsu”.

Skaner dokumentowy Fujitsu SP-1425 będzie dostępny u partnerów handlowych Fujitsu od końca listopada 2016 r.

SP1425

SP1425

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.