Hoover Reactiv RC60PET – skuteczny odkurzacz dla alergików i właścicieli zwierząt

Odkurzacz bezworkowy Hoover Reactiv RC60PET to urządzenie stworzone z myślą o osobach poszukujących bezobsługowego sprzętu na długie lata. Docenią go alergicy, osoby posiadające zwierzęta i wszyscy Ci, którzy  poszukują wydajnego, funkcjonalnego, a zarazem atrakcyjnego cenowo odkurzacza.

Odkurzacze bezworkowe stają się coraz popularniejsze w polskich domach. Ich zalety są nie do przecenienia. Niskie koszty eksploatacji związane z brakiem konieczności wymiany worków i wysoka skuteczność sprawiają, że urządzenia te przekonują coraz więcej osób. Jedną z najpopularniejszych i najbardziej atrakcyjnych cenowo konstrukcji tego rodzaju jest Hoover Reactiv RC60PET.

Technologia pojedynczego cyklonu, jaką zastosowano w tym urządzeniu, jest gwarantem wydajnej i długotrwałej pracy, bez konieczności częstego opróżniania pojemnika na śmieci. Kurz i inne zanieczyszczenia zasysane są do pojemnika z bardzo dużą mocą dzięki sile odśrodkowej, a dzięki zastosowanemu filtrowi, wydobywające się z odkurzacza powietrze jest czyste i wolne od zarazków. Cyklon skutecznie zmniejsza też zużycie filtra, co w efekcie jeszcze bardziej redukuje koszty eksploatacji urządzenia.

Skuteczna filtracja zanieczyszczeń za sprawą zmywalnego filtra EPA i 2-litrowy pojemnik na zabrudzenia, czynią z modelu Hoover Reactiv RC60PET doskonałe rozwiązanie dla posiadaczy zwierząt. W zestawie producent dołącza praktyczną szczotkę, idealną do skutecznego usuwania sierści z różnych powierzchni. Czworonogi i ich właściciele z pewnością docenią także niski poziom hałasu emitowany przez odkurzacz. Technologia Intense Power Silent System gwarantuje głośność pracy na poziomie nie przekraczającym 64 dB.

Hoover Reactiv RC60PET ze względu na swoją konstrukcję to także idealny odkurzacz dla alergików. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby opróżnić pojemnik bez najmniejszego kontaktu z kurzem.

Dodatkowo produkt wyposażono w wygodną rączkę transportową, jego zasięg wynosi 8 metrów, a wszystkie akcesoria przechowywać można na teleskopowej rurze i mieć zawsze pod ręką. Urządzenie jest lekkie (4.95 kg), co ułatwia korzystanie z niego dzieciom i osobom starszym.

Hoover Reactiv RC60PET jest urządzeniem wydajnym, a przy tym energooszczędnym. Klasa efektywności A++ i moc na poziomie 450 W dają gwarancję niższych rachunków za prąd. Jego skuteczność (klasa A) została też potwierdzona testami przy czyszczeniu podłóg twardych, dywanów oraz reemisji kurzu (2010/30/EC).

Cena odkurzacza bezworkowego Hoover Reactiv RC60PET wynosi 599 złotych i jest dostępny w sieci Media Expert i na mediaexpert.pl. W zestawie z każdym urządzeniem znajdują się akcesoria:

– szczotka „szczelinówka”

– szczotka do kurzu

– szczotka do mebli

– szczotka do usuwania sierści zwierząt

Hoover Reactiv RC60PET
Hoover Reactiv RC60PET

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.