Facility&Property Management – konferencja o najnowszych trendach na rynku nieruchomości.

29 sierpnia w Warszawie odbędzie się konferencja „Facility&Property Management – bezpieczna i oszczędna nieruchomość”. Wydarzenie dedykowane jest wszystkim związanym z branżą, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę na temat rynku nieruchomości.

Tematyką tegorocznej konferencji jest szeroko pojęte zarządzanie nieruchomościami. Eksperci przedstawią najnowsze trendy w branży, a także opowiedzą o możliwościach, jakie niosą za sobą nowe technologie.

W agendzie konferencji znajdą się również takie tematy jak: współpraca z zarządcą nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami w dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych czy też kontrola kosztów eksploatacyjnych.

Obok takich prelegentów jak Joanna Cembrowicz z Volvo Polska Sp. z o.o. czy Piotr Zatorski z Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.,  prelekcję o sposobach skutecznej promocji inwestycji mieszkaniowych wygłoszą Anna Gumowska i Patrycja Grzybowska z Prime Time PR.

Nasza agencja współpracuje z wieloma deweloperami mieszkaniowymi – mówi Anna Gumowska, CEO w Prime Time PR. – Chcielibyśmy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniami z uczestnikami wydarzenia, a także zaproponować skuteczne sposoby promocji inwestycji – wyjaśnia.

Konferencja odbędzie się 29 sierpnia w GoldenFloor Plaza (Millenium Plaza) przy al. Jerozolimskich w Warszawie. Dla osób związanych z branżą nieruchomości (m.in. właścicieli obiektów, zarządców, deweloperów, architektów) udział jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu można znaleźć tutaj: http://multiexpo.pl/facility

konferencja baner

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.