Biblioteka i kiosk z prasą w kieszeni – aplikacja Publio na czytniki inkBOOK

Mamy znakomitą wiadomość dla fanów e-booków oraz osób, które regularnie sięgają po dzienniki i ulubione magazyny – twórcy sklepu internetowego Publio udostępnili wersję aplikacji przeznaczoną do instalowania na czytnikach e-książek inkBOOK. Dzięki temu ich użytkownicy mają teraz wygodny dostęp do prasy i prenumerat dostępnych w ramach Publio, mogą także przechowywać w jednym miejscu (i wygodnie przeglądać) wszystkie swoje lektury: zarówno książki, jak i periodyki.

Publio.pl oferuje czytelnikom ponad 35 tys. e-booków oraz 350 tytułów prasowych, które od teraz możemy czytać na ekranach czytników inkBOOK z technologią E Ink.  To doskonała wiadomość dla osób, które dużo czytają i chcą zadbać o swój wzrok – ponieważ ekran inkBOOKa nie męczy oczu (w przeciwieństwie do wyświetlacza tabletu czy komputera), co pozwala nam czytać dłużej i bardziej komfortowo. Dodatkowo, modele inkBOOK Prime HD czy Lumos oferują system doświetlenia ekranu (z możliwością regulowania natężenia i temperatury barwowej światła), co pozwala na oddawanie się lekturze również w ciemnych pomieszczeniach, bez konieczności korzystania z dodatkowego oświetlenia.

Aplikacja Publio nie tylko ułatwia przechowywanie wszystkich książek w jednym miejscu (dzięki możliwości zaimportowania do niej pozycji kupionych w innych serwisach), ale dodatkowo oferuje możliwość wygodnego subskrybowania prasy – i to bez konieczności korzystania z dodatkowego urządzenia (np. smartfonu czy komputera). Wszystkie operacje można wykonać bezpośrednio z ekranu inkBOOKa. Oczywiście, książki i czasopisma możemy pobierać, a następnie czytać i otwierać w trybie offline, a publikacje na półce sortować według daty lub alfabetycznie, po autorze czy tytule.

Dla wszystkich użytkowników aplikacji, którzy pobiorą ją na swój czytnik inkBOOK księgarnia przygotowała darmową, miesięczną prenumeratę gazety codziennej – wystarczy podać numer seryjny urządzenia.

inkBook Publio Aplikacja

Andrzej

Administrator serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.